Zajęcia Wokalne

z profesjonalnym trenerem i pianistą

Zdobądź obszerną wiedzę i doświadczenie  dzięki naszym zajęciom wokalnym, na których dowiesz  się czym jest prawdziwy śpiew i poznasz techniki, które wzniosą twój głos na wyższy poziom.

Czego się nauczysz?

Wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji głosu, indywidualny rozwój danego uczestnika pod względem wokalnym i artystycznym, odkrywanie swojej unikalnej barwy głosu oraz oswojenie się z występami „na żywo”.

Voucher Studio nagrań kurs, lekcje, warsztaty wokalne, śpiew, techniki wokalne, emisja głosu

Co oferuje kurs?

 • pracę nad techniką wokalną (emisję głosu) 

 • pracę nad prawidłowym oddechem

 • kształtowanie samogłosek

 • wiedza o budowie aparatu głosowego 

 • ćwiczenia dykcyjne oraz pracę z tekstem

 • pracę nad interpretacją utworu

 • ruch sceniczny z elementami aktorstwa

 • akompaniament pianisty

 • pracę z mikrofonem

 • podstawy radzenia sobie z tremą

 • Kurs zakończymy nagraniem live

Nasi Trenerzy

Voucher Studio nagrań kurs, lekcje, warsztaty wokalne, śpiew, techniki wokalne, emisja głosu

Jadwiga Kirschanek

TRENER WOKALNY

Edukację muzyczną rozpoczęła od gry na skrzypcach. Akademię Muzyczną w Krakowie ukończyła w klasie śpiewu i wciąż doskonali swoje umiejętności na licznych kursach muzycznych m.in. pod kierunkiem Olgi Pasichnyk, Leny Lootens, Seo Hee Jung. Jest finalistką międzynarodowych konkursów wokalnych w Belgii i we Włoszech. Jej krąg zainteresowań muzycznych jest bardzo rozległy – od muzyki dawnej, poprzez klasycyzm, muzykę współczesną i awangardową. Obejmuje również udział w projektach obejmujących tworzenie muzyki filmowej i eksperymentalnej oraz jej wykonawstwo. Jadwiga debiutowała na scenie jako Barbarina w „Le nozze di Figaro” W. A. Mozarta na krakowskim Barbakan Festival z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej. Koncertowała w wielu miastach Polski, Litwy, Czech, Niemiec, Belgii i Egiptu. Brała udział w licznych festiwalach, m.in.: muzyki operowej (Belgia), muzyki dawnej (Kraków, Przemyśl, Poznań, Szczawnica), muzyki filmowej (Kraków, Wrocław i Karlowe Wary), a także muzyki alternatywnej (Open’er Festiwal w Gdyni). Dokonała wielu nagrań studyjnych, w tym dla Teatru Polskiego Radia.

Zajęcia wokalne pianista akompaniament

Makary Gleński

PIANISTA

Kompozytor, pianista, jeden z założycieli Krakowskiej Pracowni Dźwięku (KPD), obecnie największego studia nagrań w Krakowie. Swoje młodzieńcze lata poświęcił nauce gry na fortepianie oraz nauce w zakresie teorii muzyki. Już jako nastolatek posiadał szerokopojętą wiedzę i umiejętności w zakresie kompozycji i realizacji dźwięku, pobierając naukę od najlepszych profesjonalistów i profesorów szkoły muzycznej II stopnia oraz Krakowskiej Akademi Muzycznej co pozwoliło na rozwinięcie własnej działalności. Obecnie mieszka w Krakowie i bierze czynny udzial w życiu kulturalnym i rozrywkowym miasta.

Grupy

WKRÓTCE OTWARCIE NOWEJ GRUPY

JUPITER

TRENER: Jadwiga Kirschanek
PIANISTA: Makary Gleński 4 ostatnie lekcje
START: 6 Marzec
DNI SPOTKAŃ: Środy 18:00 – 20:00
LICZBA ZAJĘĆ: 20 godzin + Nagranie
OSÓB W GRUPIE: 5
POZIOM: Początkujący / Zaawansowany
WIEK: 16+

CENA 999zł

Zapisanych uczestników
100%

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W KRAKOWSKIEJ PRACOWNI DŹWIĘKU - STAROWIŚLNA 87

CHCESZ ZAPŁACIĆ W RATACH? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI