Zajęcia Wokalne

z profesjonalnym trenerem i pianistą

Zdobądź obszerną wiedzę i doświadczenie  dzięki naszym zajęciom wokalnym, na których dowiesz  się czym jest prawdziwy śpiew i poznasz techniki, które wzniosą twój głos na wyższy poziom.

Czego się nauczysz?

Wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji głosu, indywidualny rozwój danego uczestnika pod względem wokalnym i artystycznym, odkrywanie swojej unikalnej barwy głosu oraz oswojenie się z występami „na żywo”.

Zajęcia wokalne z profesjonalnym trenerem i pianist w studio nagrań. Nauka emisji głosu, ćwiczenia dykcyjne, praca z mikrofonem. W centrum Krakowa.
Zajęcia wokalne pracę nad techniką wokalną (emisję głosu) pracę nad prawidłowym oddechem kształtowanie samogłosek wiedza o budowie aparatu głosowego ćwiczenia dykcyjne oraz pracę z tekstem pracę nad interpretacją utworu ruch sceniczny z elementami aktorstwa akompaniament pianisty pracę z mikrofonem podstawy radzenia sobie z tremą Kurs zakończymy nagraniem live

Co oferuje kurs?

 • pracę nad techniką wokalną (emisję głosu) 

 • pracę nad prawidłowym oddechem

 • kształtowanie samogłosek

 • wiedza o budowie aparatu głosowego 

 • ćwiczenia dykcyjne oraz pracę z tekstem

 • pracę nad interpretacją utworu

 • ruch sceniczny z elementami aktorstwa

 • akompaniament pianisty

 • pracę z mikrofonem

 • podstawy radzenia sobie z tremą

 • Kurs zakończymy nagraniem live

Nasi Trenerzy

Jadwiga Kirschanek

TRENER WOKALNY

Edukację muzyczną rozpoczęła od gry na skrzypcach. Akademię Muzyczną w Krakowie ukończyła w klasie śpiewu i wciąż doskonali swoje umiejętności na licznych kursach muzycznych m.in. pod kierunkiem Olgi Pasichnyk, Leny Lootens, Seo Hee Jung. Jest finalistką międzynarodowych konkursów wokalnych w Belgii i we Włoszech. Jej krąg zainteresowań muzycznych jest bardzo rozległy – od muzyki dawnej, poprzez klasycyzm, muzykę współczesną i awangardową. Obejmuje również udział w projektach obejmujących tworzenie muzyki filmowej i eksperymentalnej oraz jej wykonawstwo. Jadwiga debiutowała na scenie jako Barbarina w „Le nozze di Figaro” W. A. Mozarta na krakowskim Barbakan Festival z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej. Koncertowała w wielu miastach Polski, Litwy, Czech, Niemiec, Belgii i Egiptu. Brała udział w licznych festiwalach, m.in.: muzyki operowej (Belgia), muzyki dawnej (Kraków, Przemyśl, Poznań, Szczawnica), muzyki filmowej (Kraków, Wrocław i Karlowe Wary), a także muzyki alternatywnej (Open’er Festiwal w Gdyni). Dokonała wielu nagrań studyjnych, w tym dla Teatru Polskiego Radia.

Zajęcia wokalne trener wokalny
Zajęcia wokalne pianista akompaniament

Makary Gleński

PIANISTA

Młody kompozytor, pianista, jeden z założycieli Krakowskiej Pracowni Dźwięku (KPD), obecnie największego studia nagrań w Krakowie. Swoje młodzieńcze lata poświęcił nauce gry na fortepianie oraz nauce w zakresie teorii muzyki. Już jako nastolatek posiadał szerokopojętą wiedzę i umiejętności w zakresie kompozycji i realizacji dźwięku, pobierając naukę od najlepszych profesjonalistów i profesorów szkoły muzycznej II stopnia oraz Krakowskiej Akademi Muzycznej co pozwoliło na rozwinięcie własnej działalności. Obecnie mieszka w Krakowie i bierze czynny udzial w życiu kulturalnym i rozrywkowym miasta.

Grupy

Zapisanych uczestników
80%

MARS

TRENER: Jadwiga Kirschanek
PIANISTA: Makary Gleński 4 ostatnie lekcje
START: 19 Września
DNI SPOTKAŃ: Wtorki 17:00 – 19:00
LICZBA ZAJĘĆ: 20 godzin + Nagranie
OSÓB W GRUPIE: 5
POZIOM: Początkujący / Zaawansowany
WIEK: 16+

CENA 959zł

Zapisanych uczestników
0%

SATURN

TRENER: Jadwiga Kirschanek
PIANISTA: Makary Gleński 4 ostatnie lekcje

START: 8 Września
DNI SPOTKAŃ: Piątki 17:00 – 19:00
LICZBA ZAJĘĆ: 20 godzin + Nagranie
OSÓB W GRUPIE: 5
POZIOM: Początkujący / Zaawansowany
WIEK: 16+

CENA 959zł

Informacje

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W KRAKOWSKIEJ PRACOWNI DŹWIĘKU - STAROWIŚLNA 87

CHCESZ ZAPŁACIĆ W RATACH? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI