Zajęcia Wokalne

z profesjonalnym trenerem i pianistą

Zdobądź obszerną wiedzę i doświadczenie  dzięki naszym zajęciom wokalnym, na których dowiesz  się czym jest prawdziwy śpiew i poznasz techniki, które wzniosą twój głos na wyższy poziom.

Czego się nauczysz?

Wyrobienie swobody w używaniu własnego głosu i osiągnięcie prawidłowej emisji głosu, indywidualny rozwój danego uczestnika pod względem wokalnym i artystycznym, odkrywanie swojej unikalnej barwy głosu oraz oswojenie się z występami „na żywo”.

22

Co oferuje kurs?

 • pracę nad techniką wokalną (emisję głosu) 

 • pracę nad prawidłowym oddechem

 • kształtowanie samogłosek

 • wiedza o budowie aparatu głosowego 

 • ćwiczenia dykcyjne oraz pracę z tekstem

 • pracę nad interpretacją utworu

 • ruch sceniczny z elementami aktorstwa

 • akompaniament pianisty

 • pracę z mikrofonem

 • podstawy radzenia sobie z tremą

 • Kurs zakończymy nagraniem live

Trenerzy

Martyna Gesella

TRENER WOKALNY

Śpiewaczka, pedagog wokalny. Specjalizuje się w klasycznej i rozrywkowej technice śpiewu, gdzie bardzo dużą wagę stawia na holistyczne podejście do głosu i ciała. Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego w Gdańsku oraz Conservatorio di Musica w Ferrarze i Pesaro (Włochy) na specjalizacji śpiewu solowego. Laureatka konkursu “Złote Głosy” za najlepsze wykonanie arii operetkowej. Współorganizatorka koncertów “Amici di José” (Włochy). W swoim dorobku ma debiuty w projektach operowych i operetkowych tj.: “Zemsta nietoperza” J. Straussa, “Basten und Bastienne” W. A. Mozarta, “La finta giardiniera” W. A. Mozarta, “Alcina” G. F. Haendla, “L’elisir d’amore” G. Donizettiego, “La Traviata” G. Verdiego, “Carmen” G. Bizet, “La Boheme” G. Pucciniego czy “Cosi fan tutte” W. A. Mozarta, z którymi występowała na scenach teatrów w Polsce i we Włoszech. Współpracowała z towarzystwem AMAT (Włochy), zajmującym się organizacją koncertów. Wystąpiła na jednej scenie z José Carrerasem. Brała udział w nagraniu światowej premiery płyty Józefa Michała Poniatowskiego “Mass in F major”. Obecnie pracuje w Filharmonii Krakowskiej, prowadzi warsztaty wokalne, wokalno-aktorskie, oddechowe i dykcyjne, kursy z wystąpień publicznych oraz indywidualne zajęcia z zakresu emisji głosu.

Makary Gleński

PIANISTA

Kompozytor, pianista, jeden z założycieli Krakowskiej Pracowni Dźwięku (KPD), obecnie największego studia nagrań w Krakowie. Swoje młodzieńcze lata poświęcił nauce gry na fortepianie oraz nauce w zakresie teorii muzyki. Już jako nastolatek posiadał szerokopojętą wiedzę i umiejętności w zakresie kompozycji i realizacji dźwięku, pobierając naukę od najlepszych profesjonalistów i profesorów szkoły muzycznej II stopnia oraz Krakowskiej Akademi Muzycznej co pozwoliło na rozwinięcie własnej działalności. Obecnie mieszka w Krakowie i bierze czynny udzial w życiu kulturalnym i rozrywkowym miasta.

Grupy

JUPITER

INFORMACJE

TRENER: Martyna Gesella
PIANISTA: Makary Gleński (4 ostatnie lekcje)
START: 23 Kwietnia
DNI SPOTKAŃ: Wtorek 18:00 – 20:00
LICZBA ZAJĘĆ: 10 (20 godzin)
OSÓB W GRUPIE: 10
POZIOM: Początkujący / Zaawansowany
WIEK: 16+

CENA 980zł

Zapisanych uczestników
100%

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W KRAKOWSKIEJ PRACOWNI DŹWIĘKU - STAROWIŚLNA 87

CHCESZ ZAPŁACIĆ W RATACH? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI