Studio Lektorskie

Profesjonalni lektorzy do Twoich produkcji

Szukasz miejsca gdzie możesz profesjonalnie zarejestrowac głos lektorski, a może potrzebujesz abyśmy Ci pomogli w doborze zawodowego lektora? Doskonale trafiłeś, nasze studio lektorskie posiada perfekcyjnie zaadaptowaną kabinę wokalno-lektorska gdzie w połączeniu z naszymi mikrofonami światowej klasy otrzymasz pełne, klarowne i doskonale wyintonowane nagranie lektorskie do Twojej produkcji. 

Realizujemy

OD PONAD 1O LAT UDŹWIĘKAWIAMY

REKLAMY TELEWIZYJNE​ REKLAMY RADIOWE​ REKLAMY YOUTUBE​ PODCASTY​ FILMY AUDIOBOOKI​ INTERAKTYWNE ZABAWKI​ INTELIGENTNE URZĄDZENIA​ SERIALE TELEWIZYJNE​ SPOTY

OD PONAD 1O LAT UDŹWIĘKAWIAMY

REKLAMY  TELEWIZYJNE​ REKLAMY  RADIOWE​ REKLAMY  YOUTUBE​ PODCASTY​ FILMY AUDIOBOOKI​ INTERAKTYWNE  ZABAWKI​ INTELIGENTNE  URZĄDZENIA​ SERIALE TELEWIZYJNE​

Nasi Lektorzy

WSPÓŁPRACUJEMY Z
PONAD 100 LEKTORAM

WYBIERZ NAJLEPSZYCH
DO SWOJEGO PROJEKTU

01

Krzysztof Studio lektorskie

Krzysztof

Posłuchaj
Wszystkich

Oferujemy

Nagrania

Do nagrań podchodzimy z niespotykaną dbałością o każdy aspekt i szczegół. Proces nagrania lektorskiego można podzielić na kilka etapów.

Odpowiedni dobór mikrofonu ze względu na charakter nagrania, wysokość głosu, intonacje oraz płeć naszego mówcy. 

Dobre usytuowanie lektora tak by nagranie zarejestrowało pełne spektrum dynamiczne źródła dźwięku.

Dbałość o poprawnie przeczytany tekst pod względem merytorycznym, stylistycznym, interpunkcyjnym oraz intonacyjnym

Każdy z powyższych etapów jest niezwykle ważny i ma kluczowe znaczenie na ostateczną wersję materiału audio.

Mastering

Oferujemy profesjonalny i zgodny z międzynarodowymi normami (EBU, LUFS, RMS, TRUE PEAK) mastering nagrań lektorskich wraz z udźwiękowieniem. Nagrania bezpośrednio kwalifikują się do emisji radiowej telewizyjnej oraz na wszelkie platformy socialmedia i streamingowe. Postprodukcje wykonujemy w uznanych na cały świecie programach WaveLab oraz Nuendo.

Studio nagrań Mix Mastering obróbka dźwięku miks

Synchornizacja

Zajmujemy się również synchronizacją zarejestrowanego materiału audio do video, która jest kolejnym etapem procesu tworzenia reklam, spotów, filmów oraz teledysków. Proces ten musi zostać zrealizowany  przy użyciu odpowiedniego oprogramowania DAW, a także w specjalnie przystosowanym i zaadaptowanym pomieszczeniu edycyjnym zwanym reżyserią dźwięku.

Dźwięki i Muzyka

Posiadamy szeroką bazę efektów oraz muzyki do tworzenia warstw ambientowych w materiałach audio i video wykorzystywanych w reklamach, słuchowiskach i filmach.

Na życzenie klienta tworzymy również od podstaw muzykę oraz dźwięki spełniające oczekiwania najbardziej wymagających producentów. W naszej firmie prócz inżynierów dźwięku pracują muzycy i kompozytorzy, którzy są w stanie zaaranżować muzykę nie zależnie od wymaganego gatunku i klimatu do powstającej produkcji.

Niektóre nasze produkcje