Voucher Muzyczny

Prezent na każdą okazję
Dla Twoich bliskich

Voucher Studio nagrań oferuje: nagranie i obróbkę dźwięku. Kursy: Mix i Mastering, produkcja muzyki, lekcje wokalne, technik nagraniowe. Idealny prezent dla Twoich bliskich.

WYBIERZ PAKIET I KUPUJ ONLINE

1

NAGRANIE WOKALU I OBRÓBKA

Jeżeli ktoś z Twoich bliskich śpiewa spraw mu prezent. Zrealizujemy dla niego nagranie, następnie poddamy obróbce dźwiękowej, tak by otrzymał gotowy produkt muzyczny którym może się pochwalić całemu światu. Każdy muzyk marzy o takim prezencie, a pakiet zawiera kompleksową usługę nagraniową, która otworzy przed nim drzwi i pozwoli rozwinąć swoją karierę oraz spełnić marzenia.

2

NAGRANIE W STUDIO NAGRAŃ

Jeżeli ktoś z Twoich bliskich gra na instrumencie - spraw mu prezent. Zrealizujemy dla niego nagranie studyjne, tak by stał się zawodowym muzykiem sesyjnym. Martwisz się, że osoba obdarowana nie posiada profesjonalnego instrumentu na którym gra? Nic bardziej mylnego! Na wyposażeniu studia mamy koncertowy fortepian, perkusję akustyczną, wzmacniacze gitarowe i wiele innych instrumentariów, których muzyk nie potrzebuje na codzień lecz chciałby je nagrać w warunkach studyjnych. Każdy muzyk marzy o takim prezencie, a pakiet pozwoli na rozpoczęcie pracy studyjnej, która otworzy przed nim drzwi i pozwoli rozwinąć swoją karierę oraz spełnić marzenia.

nagrania studyjne, instrumentów

3

KURS - NAGRANIOWY

Jeżeli ktoś z twoich bliskich jest początkującym lub zaawansowanym muzykiem bądź producentem muzycznym, ten rodzaj kursów na pewno będzie doskonałym prezentem dla niego. Uczymy jak nagrywać instrumenty lub zarejestrować dźwięki, pokazujemy w jaki sposób podejść do rejestracji w pomieszczeniach studyjnych jak i zarówno w trudnych warunkach akustycznych. Przekazujemy wiedzę na temat rodzajów, technik i zastosowań mikrofonów, a także uczymy obsługi sprzętu audio tak by móc nie ograniczać swojej kreatywności muzycznej.

Voucher Studio nagrań kurs technik nagraniowych, nagrania studyjne, jak nagrywać wokal, instrumenty

4

KURS - MIX+MASTERING (obróbka dźwięku)

Po skończeniu aranżacji lub kompozycji niezbędna jest obróbka dźwięku tak aby utwory muzyczne zachowywały pewne normy i aspekty brzmieniowe. Jeżeli ktoś z twoich bliskich zajmuje się produkcją muzyki to może być to idealny prezent dla niego. Nasi realizatorzy dźwięku pokażą swoje techniki miksowania i kreowanie brzmienia poszczególnych instrumentów lub głosów w każdym gatunku muzyki. Cały proces obróbki dźwięku polega nie tylko na ćwiczeniach słuchowych ale także na znajomości procesorów efektów dźwiękowych i ich parametrów zarówno cyfrowych jak i analogowych. Dzięki nam możecie stać się profesjonalnym realizatorem nagrań muzycznych.

Voucher Studio nagrań kurs technika obróbki dźwięku, mix i mastering, jak zrobić dobre brzmienie ytworu

5

KURS - PRODUKCJA MUZYKI

Pokażemy nasze techniki w produkowaniu muzyki każdego gatunku. To kurs dla początkujących jak i dla zaawansowanych producentów, Poznasz obsługę programów oraz narzędzi potrzebnych do produkcji muzyki, a także nasze sztuczki, które zdecydowanie pomogą Ci pójść o krok do przodu, umiejętności które nabędziesz pomogą Ci w twórczości, a twoja kreatywność nie będzie już ograniczona z powodu braku wiedzy na temat technik i obsługi programów. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania które cię nurtują, a ty staniesz się lepszym producentem!

Voucher Studio nagrań kurs z produkcji muzyki , kompozycja utworu, aranżacja utworu , producenci muzyczni

6

WARSZTATY WOKALNE

Zajęcia prowadzone w grupie, przez trenerkę wokalną oraz pianistę. Grupy składają się z 5 uczestników i są prowadzone co tydzień. Cykl ten trwa łącznie 20 godzin. Dzięki tym warsztatom nauczycie się rozmaitych technik wokalnych (emisji głosu), pracy nad prawidłowym oddechem, ćwiczeń dykcyjnych, pracy z mikrofonem. Spotkania odbywają się w profesjonalnym studio nagrań dzięki temu uczestnicy mają dużą styczność ze światem muzyki, sprzętu i instrumentów, jednym z nich jest fortepian koncertowy przy pomocy którego pianista zagra akompaniament utworów przeznaczonych do ćwiczeń. Cały cykl kończy się nagraniem studyjnym każdego z uczestników w ich indywidualnym wykonaniu utworu muzycznego opracowanego podczas zajęć.

IMG_7271

7

PRODUKCJA ARANŻACJI I KOMPOZYCJI

Kochasz śpiewać lub chcesz kogoś takiego obdarować ale nie chcesz by była to kolejna nagrana piosenka w oparciu o cover, Idealnie trafiłeś! W naszym studio zajmujemy się kompozycją nowych piosenek oraz aranżacją na nowo tych już znanych. Voucher obejmuje aranż lub kompozycję, nagranie wokalu oraz mix i mastering całej piosenki. W ofercie mammy również dodatkowy pakiet z napisaniem słów piosenki przez profesjonalnego tekściarza.

Żaden z pakietów nie spełnia twoich oczekiwań? Opisz jakie masz życzenie,
a my skontaktujemy się z tobą możliwie jak najszybciej.